Dakl s.r.o.

Detail služby

DAKL S.R.O.

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE INTERIÉRŮ A EXTERIÉRŮ NA KLÍČ

Postaráme se o kompletní rekonstrukci domu či bytu v běžných i památkových zónách. Taktéž zrekonstruujeme interiér vašeho domu či bytu k vaší vysněné podobě.

Nabízíme profesionální služby v oblasti stavebních realizací. Práci odvádíme vždy na základě konzultace s klienty, kdy přesně známe vaši představu, jak by hotové dílo mělo vypadat. Přijedeme na místo realizace a projednáme s vámi rozsah rekonstrukce, včetně vašich přání a požadavků.

Pokud se chcete spolehnout na práci firmy, která má bohaté zkušenosti a práce probíhá rychle a bez zádrhelů, je vaše hledání u konce. Postaráme se o přeměnu vašeho interiéru či exteriéru a splníme váš sen o modernějším a komfortnějším bydlení.

O co se v rámci rekonstrukce postaráme?

Zrekonstruujeme kompletně interiér i exteriér vašeho domu či bytu, bez ohledu na to, zda se jedná o dům zděný, panelový či dřevostavbu. Realizujeme rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní, obývacích a dětských pokojů, ložnice i celých bytových jednotek.

V rámci exteriérových prací se postaráme o zateplení, vyměníme okna i dveře, opravíme střechu, nebo třeba provedeme potřebné terénní úpravy kolem domu.

Nabízíme služby v oblasti rekonstrukcí v neomezeném rozsahu. Stačí nás jen kontaktovat.